کد خبر: ۶۳۷۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۹
«دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری اخیر امرکیا که برنده رقابت شده است در اولین سخنرانی خود به عنوان رییس جمهوری منتخب با دو رسانه امریکایی گفت و گو کرده است.
خانواده ایرانی -مصاحه او روز جمعه با روزنامه «وال استریت ژورنال» و با مجری برنامه تلویزیونی ۶۰ دقیقه انجام شده است. او روز جمعه نشان داد که علیرغم تهدیداتش در مبارزات انتخاباتی در این باره که در صورت پیروزی در انتخابات پرونده های مرتبط با جرایم کلینتون به خصوص موضوع ایمیل ها را به جریان خواهد انداخت در موضعی نرم تر از گذشته از هیلاری به عنوان رقیبی باهوش یاد کرد و از او به دلیل پذیرش شکست انتخاباتی و تبریک و تماس تلفنی با خودش قدردانی کرد.

اولین مصاحبه ترامپ با رسانه ها به همراه نوه اش

 این در حالیست که پیش تر ترامپ خواستار رسیدگی قضایی به اتهامات متوجه کلینتون و هما عابدین دستیار ارشد او به اتهام نقض اصول امنیتی ملی امریکا شده بود. او در مصاحبه با وال استریت ژورنال گفته است که اکنون اولویتش موضوع بهداشت، اشتغال، کنترل مرزی و اصلاحات مالیاتی است. مصاحبه تلویزیونی او قرار است روز یکشنبه به طور سراسری در امریکا پخش شود. پس از این مصاحبه ترامپ با دونالد ترامپ سوم نوه اش عکس انداخت. 

اولین مصاحبه ترامپ با رسانه ها به همراه نوه اش

برچسب ها: دونالد ترامپ
نام:
ایمیل:
* نظر: