کد خبر: ۶۴۷۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۹
خانواده ایرانی -اواخر سال گذشته تصاویر از یک مرسدس بنز S کلاس عجیب که ظاهر آن به‌طور کامل تغییر کرده بود با نام S600 Royale در صفحهٔ فیس‌بوک «Galpin Auto Sports» منتشر شد. سپس این مرسدس عجیب برای اولین بار در کالیفرنیا دیده شد؛ اما حالا S600 رویال در موناکو دیده شده. و یک عکاس خودرو از نزدیک عکس هایی از آن تهیه کرده است.
title=ملاقاتی

در این عکس ها نمایی مُفَصَل و کامل از S600 قابل‌مشاهده است و نشان می‌دهد که چه هنر و صنعت چشمگیری در آن بکار رفته است. در میان بسیاری از عناصر طراحی چشمگیر این خودرو، چراغ‌های جلو و عقب آن بیش از همه جلب‌توجه می‌کنند چراکه متعلق به مرسدس بنز SLS AMG هستند. همچنین ورودی‌های هوای روی گلگیر جلوی آن هم مشابه مرسدس RLR مک‌لارن بوده و جلوپنجره نیز مشابه مرسدس‌های کلاسیک S کلاس W111 و W112 طراحی شده است.
title=ملاقاتی

اما با وجودی که S600 رویال خودروی چشمگیری است، هیچ اتاق‌ساز یا طراحی اعلام نکرده که آن‌را ساخته است. در ابتدا برخی بر این باور بودند که هنریک فیسکر این خودرو را طراحی کرده است اما او در همان زمان این گفته‌ها را تکذیب کرد. برخی دیگر نیز میگویند تیونر مرسدس بنز، کارلسون S600 رویال را برای یکی از اعضای خاندان سلطنتی عربستان ساخته است.
title=ملاقاتی
title=ملاقاتی

درهرحال با توجه به نمای داخلی بدون تغییر این خودرو و همین‌طور شمارهٔ VIN آن، مشخص است که S600 رویال بر اساس یک مرسدس بنز S550 مدل 2014 ساخته شده است.
منبع:پدال
برچسب ها: مرسدس بنز
نام:
ایمیل:
* نظر: