کد خبر: ۷۰۲۲۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
پس از واکنش هایی به عکس مسعود فراستی و همسرش شکیبا، «مرجان شیرمحمدی» همسر «بهروز افخمی» یک بار آن را تکذیب کرد ولی پس از این که مخاطبانش ادعای جدیدش را باور نکردند، این بار موضعی عصبی گرفته است.
خانواده ایرانی - مرجان شیرمحمدی این بار با بستن بخش کامنت های اینستاگرام خود، نوشته که «این اصلن مهم نیست که جمله‌ی اولی که زیر آن عکس نوشته‌ام دروغ سیزده بود یا جمله‌ی بعدی که جمله‌ی اول را تکذیب کرده». او با این جمله تلویحا مجبور به تایید عکس همسر مسعود فراستی شده است؛ بر خلاف تکذیب آن در روز ۱۳ به در!
 
دردسر انتشار عکس مسعود فراستی ادامه دارد!

او نوشته است: «گر بوی کبابی رسدت رنگ مباز ظن قوی آن است که خر داغ کنند یغمای جندقی. دماغ سوخته یعنی کسی که دود از کله‌اش بلند شده. یعنی کسی که وحشیگریش معلوم شده و خودش بی‌اعتبار شده و حالا وانمود می‌کند که نفهمیده چه بلایی سرش آمده. من اراذل و اوباش اینترنتی را داغ کرده‌ام و بوی سوختگی بلند شده، اما آنها سعی می‌کنند حواس مردم را پرت کنند تا بوی سوختگی از پنجره‌های اینستاگرام بیرون برود. مردم اصل مطلب را فهمیده‌اند. اصل مطلب این است که اگر با دوستانتان بنشینید و قهوه بخورید و عکس یادگاری بگیرید و عکس را با مردم در میان بگذارید، اوباش و اراذلی پیدا می‌شوند که مزاحم شوند و به زندگی خصوصی شما تهاجم کنند و نشان بدهند دست کمی از داعش و خمر سرخ و المثناهای تاریخی‌شان ندارند و اگر دستشان برسد سر هر کس را که زندگی می‌کند و قهوه می‌خورد و لبخند می‌زند می‌برند. این اصلن مهم نیست که جمله‌ی اولی که زیر آن عکس نوشته‌ام دروغ سیزده بود یا جمله‌ی بعدی که جمله‌ی اول را تکذیب کرده. دروغ سیزده یک شوخی معمول است و آدم‌های عاقل و سالم فقط می‌خندند و می‌گذرند.»

برچسب ها: مسعود فراستی
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
لیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
0
2
البته هیچ آدم عاقل و سالمی عکس زندگی خصوصی خودش رو برای خریدن چند مثقال شهرت و این که من هم هستم تو فضای بی در و پیکر مجازی منتشر نمیکنه و اگه هم کرد دیگه باید طاقت همه چی رو داشته باشه نه اینکه شروع به فحاشی کنه کاشش این خانم واقعا عددی بود که می شد یه مطلبی چیزی در موردش نوشت یا باهاش مصاحبه کرد تا قضیه روشن بشه
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
0
1
آقا یه سوال! این خری که صحبت از داغ کردنش شده الان تو این عکس دقیقا کدومه ؟ میشه دورش به خط قرمز بکشید ؟
پاسخ ها
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
آره اینجوری خیلی بهتره . ما هم وارد خطوط قرمز این خانم نمیشیم که اینقدر عصبانی بشه :)
نام:
ایمیل:
* نظر: