کد خبر: ۷۰۴۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۵
یکی از کاندیداهای نهایی جمنا در پاسخ به این آیا حاضر است که در صورت لزوم به نفع کاندیدای دیگری کنار برود،‌ گفت: این هم سوال است؟ از یک کاندیدا چنین سوالی را می‌پرسند؟
خانواده ایرانی -حميدرضا حاجي‌بابايي امروز پس از پايان نشست علني مجلس مدتي در لابي حضور يافت اما عموما از پاسخ به سوالات خبرنگاران طفره مي‌‎رفت يا چندان صريح سخن نمي‌گفت.

اين نماينده اصولگراي ادوار مختلف مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاين، به اين سوال كه مگر راي‌گيري درباره كانديداهاي جمنا الكترونيك نبود؟ چطور اشتباه صورت گرفت كه ديشب ليست نهايي تغيير كرد؟، پاسخ روشني نداد و گفت: اين را از سخنگوي جمنا بپرسيد، من كه نبايد پاسخ بدهم! من اصلا مسئول اين كار نيستم.

وزير آموزش و پرورش دولت احمدي نژاد، در پاسخ به اينكه با توجه به بيانيه حجت الاسلام رئيسي و تاکيدش بر نامزدي مستقل، فكر مي كنيد او در چارچوب جمنا مي‌ماند يا خير؟، اظهار كرد: يعني من به جاي آقاي رئيسي جواب بدهم! سوالي بپرس كه به من ربط داشته باشد!

حاجي بابايي درباره خبري كه منتشر شده و از او به عنوان معاون اول رئيسي ياد شده و اينكه آيا او در زمينه معاونت اولي با رئيسي رايزني داشته است يا خير نيز گفت: ما همه با هم جمنا هستيم. پيروزي ما همه با هم است و شكست ما همه با هم است. لذا معناي جمنا اين است كه از اول تا آخر همه با هم ارتباط دارند، بحث و گفت و گو مي كنند و لازم نيست همه گفت و گوها و بحث هايشان علني گفته شود. بعضي چيزها را مسئول ذيربط جمنا بيان مي كند.

او درباره اينكه آيا حاضر است در صورت لزوم به نفع رئيسي كنار برود، پاسخ كوتاهي داد و حاضر نشد مصاحبه را ادامه دهد. او گفت: اين هم سوال است؟‌ از يك كانديدا اين سوال را مي پرسند؟

اولین اتوبوس سه طبقه در دنیا(+عکس)
دلال‌های میوه چطور پول درمی‌آورند؟
لباس جالب بازیگر زن ایرانی(+عکس)
بازیگر زن سوار بر وسیله ای عجیب (+عکس)
مهدی سلوکی و همسرش(+عکس)
لطفا برای دیدن خبرهای بیشتر وبسایت خانواده ایرانی اینجا کلیک کنید 

لطفا برای دریافت جدیدترین خبرها ، عکس و گزارشها به کانال خانواده ایرانی در تلگرام بپیوندید.

نام:
ایمیل:
* نظر: