کد خبر: ۷۱۶۷۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
انتشار عکس محسن مسلمان در کنار پسر مداح معروف باعث شد تا در عرض کمتر از چند ساعت کاربران در فضای مجازی علیه بازیکن پرسپولیس موضع بگیرند.
خانواده ایرانی -روز جمعه و در بحبوحه انتخابات بود كه محسن مسلمان به همراه مهدي طارمي و پسر مداح معروف در يكي از شعب اخذ رأي حاضر شدند و رأي خودشان را به صندوق انداختند. پس از اين اتفاق بود كه هجمه‌ها عليه مسلمان آغاز شد. خيلي از كاربران شبكه‌هاي مجازي زير پست او كامنت گذاشتند كه چرا با پسر مداح معروف در انتخابات شركت كرده است و به كانديداي مورد نظر او رأي داده است! ادعايي كه بدون‌شك نمي‌توان آن را ثابت كرد. كار تا جايي پيش رفت كه مسلمان مجبور شد براي ساعاتي صفحه خودش را ببندد تا بيشتر از اين به او توهين نشود. در اينكه رأي دادن چهره‌ها مي‌تواند نقش بسزايي براي تهييج هواداران داشته باشد، شكي وجود ندارد، اما آيا محسن مسلمان فارغ از هر حزب و اعتقادي انسان نيست؟ آيا او حق انتخاب ندارد؟ اين حرف‌هايي است كه خودش به زبان مي‌آورد و مي‌گويد: «از قضاوت‌هاي نادرست خسته شده‌ام. ما به محل اخذ رأي رفتيم و رأي داديم. پسر آن بنده خدا هم بود. حالا شما از كجا مي‌دانيد من به چه كسي رأي داده‌ام؟»

مسلمان اين را گفت و ادامه داد: «واقعاً از قضاوت‌هاي بدون دليل خسته شده‌ام. من هم انسان هستم و حق انتخاب دارم اما آيا عكس گرفتن ما با يك نفر دليلي است براي اينكه به كانديداي مورد نظري رأي داده باشيم؟ اين كارها را نكنيد. خيلي‌ها به صفحه من حمله كردند و انواع و اقسام فحش‌ها را به من دادند. من يك سؤال مي‌پرسم، شما مي‌دانيد روي كاغذ نام چه كسي را نوشتم؟ اگر مي‌دانيد كه هيچ، اگر هم نمي‌دانيد بايد بگويم كه قضاوت نابه‌جا كرده‌‌ايد.»

روش عجيب براي کاهش استرس مسافران هواپيما(+عکس)


تاثیر شگفت انگیز مصرف نمک روی لاغری


عکس یادگاری یک ایرانی با امیر قطر


یک جشن تولد خاص! (+عکس)


دژ دفاعی اروپا، در دست زنان (+عکس)
لطفا برای دیدن خبرهای بیشتر وبسایت خانواده ایرانی اینجا کلیک کنید

لطفا برای دریافت جدیدترین خبرها ، عکس و گزارشها به کانال خانواده ایرانی در تلگرام بپیوندید.

نام:
ایمیل:
* نظر: